Particulieren
Per 1 januari 2026 zijn de tarieven:
Individueel therapie consult of Focusingbegeleiding (1 uur)
105 euro (BTW vrijgesteld)
Intakeconsult individuele therapie (60 tot 75 minuten)
105 euro (BTW vrijgesteld)
Relatietherapie (niet BTW vrijgesteld) (75 minuten)
158 euro inclusief BTW voor 2 personen
Als je geen vergoeding krijgt en de kosten voor jou/jullie niet te dragen zijn kan ik, in overleg, een lager tarief hanteren.
Vergoedingen
Als je aanvullend verzekerd bent zul je voor individuele therapie mogelijk een deel vergoed krijgen via de zorgverzekering. Daarvoor betaal je geen eigen risico. Relatietherapie wordt helaas door de meeste verzekeraars niet vergoed.
Overzicht vergoedingen per zorgverzekeraar Voor een eerste overzicht, controleer altijd nog even zelf bij je verzekeraar. Vermeld bij je verzekeraar dat ik lid ben van het NVPA en de daarbij horende AGB code heb.
Bedrijven en organisaties
In een offerte worden de kosten en het aanbod voor het gehele traject opgesteld.
Eenmanszaken
Als je komt voor werkgerelateerde vragen, b.v. ondernemerscoaching, supervisie of werkgerelateerde stressklachten, dan kun je de kosten in je boekhouding opnemen als kosten, als ondernemerscoaching of supervisie. Wel ben ik dan verplicht BTW te berekenen en af te dragen.
Individueel consult (1 uur)
103 euro excl.21 % BTW (2026:105)
Intake consult (max. 75 minuten)
115 euro excl. 21% BTW (2026:118)